اخبار و رویدادها

تودیع و معارفه در شرکت سیمان شمال

  • دوشنبه ,31 شهریور 1399
  • : 276

تودیع و معارفه در شرکت سیمان شمال


طی نشستی در روز یکشنبه مورخ ۹۹/۶/۳۰ و با حکم آقای دکتر اصل روستا مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان آقای دکتر انوشیروان باقری به عنوان مدیر عامل شرکت سیمان شمال منصوب و از خدمات آقای دکتر علی اکبر صفریان نودهی که قریب به ۶ سال مدیریت این شرکت را بر عهده داشت تقدیر و تشکر شد.

تودیع آقای دکتر صفریان نودهی و معارفه آقای دکتر انوشیروان باقری با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل، اعضای هئیت مدیره و معاونین سیدکو و معاونین، مدیران و روسای شرکت سیمان شمال در سالن آمفی تئاتر کارخانه سیمان شمال برگزار گردید.

در این نشست آقای دکتر اصل روستا در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از دکتر صفریان نودهی اظهار داشت: امانتی از آقای صفریان گرفته شد و تحویل آقای دکتر باقری شد، همه ما شرعا مسئولیم به وظائفمان بنحو احسن عمل کنیم و باید تلاش کنیم آنچه به ما محول شد به مقصد برسانیم، آقای صفریان در دوره ۶ ساله خدمات شایان توجه ای داشته اند و ما قدردان زحمات ایشان هستیم و حفظ حرمت ایشان خط قرمز ماست.

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

تودیع و معارفه در شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه در شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه در شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه در شرکت سیمان شمال
دی ان ان